Tel:
Çin Kalıcı Makyaj Dövme Seti Üretici
Guangzhou Qingmei Cosmetics Co., Ltd
Sürekli yenilik, mükemmellik peşinde

Ana sayfa ÜrünlerKalıcı Makyaj Dövme Seti

1000 ML Özel Etiket Su Geçirmez Dövme Mürekkep Pigment Makyaj Hemşirelik Onarım Mikropigmentasyon Pigmentler

1000 ML Özel Etiket Su Geçirmez Dövme Mürekkep Pigment Makyaj Hemşirelik Onarım Mikropigmentasyon Pigmentler

  • 1000ML Private Label Waterproof Tattoo Ink Pigment Makeup Nursing Repair Micropigmentation Pigments
  • 1000ML Private Label Waterproof Tattoo Ink Pigment Makeup Nursing Repair Micropigmentation Pigments
  • 1000ML Private Label Waterproof Tattoo Ink Pigment Makeup Nursing Repair Micropigmentation Pigments
 • 1000ML Private Label Waterproof Tattoo Ink Pigment Makeup Nursing Repair Micropigmentation Pigments

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Çin
  Marka adı: Qingmei

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 50 parça
  Fiyat: Negotiable
  Ambalaj bilgileri: Standart kutu, OEM tasarım
  Teslim süresi: 4-7 iş günü
  Ödeme koşulları: T / T, MoneyGram, Paypal
  Yetenek temini: Günde 1000 adet
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı
  Malzeme: Toksik Olmayan Pigment Kapasite: 1000 mi / şişe
  OEM / ODM: avialable tip: dövme mürekkebi
  kullanım: Vücut sanatı avantaj: ciltte güvenli
  özellik: Su geçirmez İçin kullanmak: Geçici dövme makyajı
  Adedi: 10 parça OEM: Accpted
  Vurgulamak:

  rotary tattoo machine kits

  ,

  permanent eyebrow tattoo kit

   

  1000 ML Özel Etiket Su Geçirmez Dövme Mürekkep Yüksek pigment Makyaj Hemşirelik Onarım Dövme Mikropigmentasyon Pigmentler OEM
   

  Servisimiz:

  1. oem destek

  2. Düşük ADEDI
  3. fabrika doğrudan satış
  4. teklif örnek
  5. Kapıdan Kapıya Servis
  6. 100% yüksek kaliteli etkili sonrası servis
  7. 1 yıl garanti süresi
  8. herhangi bir şekilde bizim fabrika Ziyaret, her zaman
  Sıcak Satış Kozmetik
  1000 ML Özel Etiket Su Geçirmez Dövme Mürekkep Pigment Makyaj Hemşirelik Onarım Mikropigmentasyon Pigmentler 0
  MSDS ve FDA Kirpik Kaldırma Kıvırma Kirpik Perma Kitleri
  1000 ML Özel Etiket Su Geçirmez Dövme Mürekkep Pigment Makyaj Hemşirelik Onarım Mikropigmentasyon Pigmentler 1
  Disposabl Silikon Dövme Mürekkep Yüzük Kupası Aksesuarları
  1000 ML Özel Etiket Su Geçirmez Dövme Mürekkep Pigment Makyaj Hemşirelik Onarım Mikropigmentasyon Pigmentler 2
  DOREME Kalıcı Makyaj Pigmenti Toksik Olmayan 30'dan fazla renk
  1000 ML Özel Etiket Su Geçirmez Dövme Mürekkep Pigment Makyaj Hemşirelik Onarım Mikropigmentasyon Pigmentler 3
  15g Dövme Cilt Onarım Bakım Kurtarma Krem Demir Ambalaj
  1000 ML Özel Etiket Su Geçirmez Dövme Mürekkep Pigment Makyaj Hemşirelik Onarım Mikropigmentasyon Pigmentler 4
  Dudak Bakımı Makyaj Pigmenti İçin Sihirli Kırmızı Dudak Parlatıcı
  1000 ML Özel Etiket Su Geçirmez Dövme Mürekkep Pigment Makyaj Hemşirelik Onarım Mikropigmentasyon Pigmentler 5
  Gabry Cherry Blossom Essence küçük Dudak Parlatıcı 2 ml

  1000 ML Özel Etiket Su Geçirmez Dövme Mürekkep Pigment Makyaj Hemşirelik Onarım Mikropigmentasyon Pigmentler 6

   

   

   

  Açıklama:

   

  1, Water-based colors, colorful, pure, delicate texture, anti-color effect is particularly good. 1, su bazlı renkler, renkli, saf, narin doku, anti-renk etkisi özellikle iyidir. Non-toxic to the human body, does not contain heavy metals, no harm, no side effects. İnsan vücudu için toksik olmayan, ağır metaller içermez, zarar vermez, yan etkisi yoktur. Part of the pigment placed for a long time, the emergence of stratification is normal, shake well before use, stratification is mainly due to the density of the powder with water density caused by different. Uzun süre yerleştirilen pigmentin bir kısmı, tabakalaşmanın ortaya çıkması normaldir, kullanmadan önce iyice çalkalayın, tabakalaşma esas olarak tozun yoğunluğunun farklı neden olduğu su yoğunluğundan kaynaklanmaktadır.

   

  2, Our pigments have the enough and safety quantity of colorants and micro toner in each drop, so they are absorbed into the skin much more effectively and quickly. 2, Bizim pigmentler her damla yeterli renk ve güvenlik miktarı ve mikro toner var, bu yüzden çok daha etkili ve hızlı bir şekilde cilde emilir. The result is truer and more natural. Sonuç daha doğru ve daha doğal.

   

  3, Mikro Pigmentler kaş, göz kalemi ve dudak kalemi için müşterinizin cilt tonuna uyacak şekilde karıştırılabilir.

   

  4,Kaş, göz kalemi, dudak, kafa derisi vb.Için 18'den fazla tip renkte yarı krem, krem, sıvı ve yüksek konsantrasyonlu pigment vardır.

  Ürün Bilgisi :

   

  Ürün adı
  Mikro Pigment mürekkep
  Öğe türü
  Dövme mürekkebi, Yarı krem, Krem
  kullanım
  İçin Kaş, Eyelines, Dudaklar vb.
  Colors2
  2 tip renk
  malzemeler
  Glycerin, Propylene glycol, Alcohol, Water ,Witch hazel. Gliserin, Propilen glikol, Alkol, Su, Cadı fındığı. Antioxidant formula Antioksidan formülü
  Adedi
  10 şişe
  1000 ML
  Nakliye
  DHL FEDEX UPS EMS

   

   

  1000 ML Özel Etiket Su Geçirmez Dövme Mürekkep Pigment Makyaj Hemşirelik Onarım Mikropigmentasyon Pigmentler 7

  1000 ML Özel Etiket Su Geçirmez Dövme Mürekkep Pigment Makyaj Hemşirelik Onarım Mikropigmentasyon Pigmentler 8

  Dövme hakkında

  Basit bir güzellik yoktur, ancak önemli derecede karmaşıklık ve beceri vardır, bu yüzden uygulayıcıların, özellikle aşağıdaki alanlarda iyi meslek ahlaklarına sahip olması gerekir:
  1, most need work attitude strict in demands. 1, çoğu talepleri sıkı çalışma tutum gerekir. Beauty has some risks, energy is not centralized or slightly careless will affect the quality and even accidents, strict in demands is the quality assurance work attitude. Güzellik bazı risklere sahiptir, enerji merkezi değildir veya biraz dikkatsiz kaliteyi ve hatta kazaları etkileyecektir, taleplerde sıkı kalite güvence çalışma tutumudur.
  2, most have superb professional skills, this is the fundamental tattoo. 2, çoğu mükemmel mesleki becerilere sahip, bu temel dövme. Superb skills are derived from basic skills training, with a solid basic skills in order to use the handy. Üstün beceriler, kullanışlı olanı kullanmak için sağlam bir temel beceri ile temel beceri eğitiminden türetilir.
  3, the other means It differs from man to man. 3, diğer araçlar İnsandan insana farklılık gösterir. beauty is the process of shaping and beautify the image of the people. güzellik insanların imajını şekillendirme ve güzelleştirme sürecidir. The most beautiful or not in compliance with other personal characteristics and personality. En güzel ya da diğer kişisel özelliklere ve kişiliğe uygun değil. According to the aesthetic principle, it is an important factor in shaping the beauty to give different shapes and effects to different people. Estetik ilkeye göre, farklı insanlara farklı şekiller ve etkiler vermek için güzelliği şekillendirmede önemli bir faktördür.
  4, strict sanitation disinfection. 4, sıkı sanitasyon dezenfeksiyon. Tattoo is on a person's skin, the operation must be carried out strict disinfection. Dövme bir kişinin cildinde, operasyon sıkı bir dezenfeksiyon yapılmalıdır. Including: Disinfect hands and tattoo site beautician; İçeriği: Eller ve dövme sitesi güzellik uzmanı dezenfekte; the use of disposable needles or by high temperature high pressure disinfection; tek kullanımlık iğnelerin kullanımı veya yüksek sıcaklıkta yüksek basınçlı dezenfeksiyon; 1 1 disinfection cotton piece 1; 1 1 dezenfeksiyon pamuk parçası 1; 1 Chemicals; 1 Kimyasallar; needle bolt disposable, preoperative beautician tools shall be wiped with alcohol cotton. iğne cıvata tek kullanımlık, ameliyat öncesi güzellik uzmanı araçları alkol pamuk ile silinecektir.
  5, kind and gentle attitude. 5, kibar ve nazik bir tutum. Due to the special nature of beauty, more or less will make patients with tension, ambivalence, cordial and gentle attitude is to give a sense of comfort of patients. Güzelliğin özel doğası nedeniyle, az çok gerginlik, kararsızlık, samimi ve nazik davranışı olan hastaları hastalara rahatlık hissi vermektir.
  6, güzellik karışımı sanat ve bilim, mükemmel becerileri yansıtmak, operasyon karmaşıklığı vardır, aynı zamanda operasyon becerileri riskleri vardır, bu güzelliğin özü.

  şirket

  Magic Red Lip Gloss For Lip Care Makeup Pigments Moisturizing And Long - Lasting

  Qinmei Kozmetik Li.co, Guangzhou City is a series of electric eyelashes, red lips, tattoo machines, eyebrow tattoo machines, tattoo colors, tattoo colors, eyebrow design templates, eyebrow needles, exercise leather, TATTOO, TATTOOMACHINE, perm lash kit, eyelashes series, tattoo, tattoo repair series, transformers, pedals and other products are specialized in the production and processing of individual businesses. , Guangzhou City elektrikli kirpikler, kırmızı dudaklar, dövme makineleri, kaş dövme makineleri, dövme renkleri, dövme renkleri, kaş tasarım şablonları, kaş iğneleri, egzersiz deri, DÖVME, TATTOOMACHINE, perma kirpik kiti, kirpik serisi, dövme, dövme tamir serileri, transformatörler, pedallar ve diğer ürünler bireysel işletmelerin üretimi ve işlenmesinde uzmanlaşmıştır. The company is headquartered in Guangzhou. Şirketin merkezi Guangzhou'dur. Qinmei Cosmetics Firm in Yuexiu District of Guangzhou has a complete and scientific quality management system. Guangzhou Yuexiu Bölgesinde Qinmei Kozmetik Firma tam ve bilimsel bir kalite yönetim sistemine sahiptir. The integrity, strength and product quality of Qinmei Cosmetics Firm in Yuexiu District of Guangzhou City have been recognized by the industry. Guangzhou City Yuexiu İlçesinde Qinmei Kozmetik Firma bütünlüğü, gücü ve ürün kalitesi sanayi tarafından kabul edilmiştir.

   

  Fabrikamız

  MSDS And FDA Lash Lift Curling Eyelash Perm Kits Professional Private Label

  F ve Q,

   

   

  1. bir fabrika veya ticaret şirketi mısınız?

  We are a factory which specialized in PMU &Lash lift about 13 years. Biz uzmanlaşmış bir fabrika PMU ve Kirpik asansör yaklaşık 13 yıl. We accept OEM or ODM Biz OEM veya ODM kabul

   

  2. hangi modeli seçmem gerektiğini nasıl bilebilirim

  Please tell us the supplying area size (length*width*height), and the RH you need. Lütfen bize tedarik alanı boyutunu (uzunluk * genişlik * yükseklik) ve ihtiyacınız olan RH'yi söyleyin. We will study and suggest you the right model. Size doğru modeli inceleyeceğiz ve önereceğiz.

   

  3. test için bir örnek satın alabilir miyim?

  Tabii, kitle siparişinden önce bir örnek satın almak için bekliyoruz.

   

  4. nasıl ürünlerin kalitesi?

  Teslimattan önce tüm malları tek tek kontrol edeceğiz!

   

  5. rekabetçi fiyat sunabilir?

  Our company specializes in producing and selling high quality permanent makeup and lash lift products with factory price. Firmamız üretim ve satış konusunda uzmanlaşmış yüksek kalite kalıcı makyaj ve kirpik asansör ürünleri ile fabrika fiyat. We hope to develop a win-win situation with our customers. Müşterilerimizle bir kazan-kazan durumu geliştirmeyi umuyoruz.

   

  6. teslim tarihi hakkında Ne?

   

  Product can be sent to you within a week if there is stock after receiving 100% payment from customer. Müşteriden% 100 ödeme aldıktan sonra stok varsa ürün bir hafta içinde size gönderilebilir. If there is no stock, the delivery date will be 7 to 15 days. Stok yoksa, teslim tarihi 7 ila 15 gün olacak.

  İletişim bilgileri
  Guangzhou Qingmei Cosmetics Co., Ltd

  İlgili kişi: Mrs. Liqin Huang

  Tel: +8613710310800

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  Guangzhou Qingmei Cosmetics Co., Ltd
  Booth 11, 1 / F, Ana Bldg., Meibo Şehir, No. 121, Guangyuan Batı Yol, Guangzhou, Çin (Anakara)
  Tel:86-20-61145133
  Mobile Site Privacy Policy Çin iyi kalite Kalıcı Makyaj Dövme Seti Tedarikçi. © 2017 - 2020 permanentmakeuptattookit.com. All Rights Reserved.