Tel:
Çin Kalıcı Makyaj Dövme Seti Üretici
Guangzhou Qingmei Cosmetics Co., Ltd
Sürekli yenilik, mükemmellik peşinde

Ana sayfa

Guangzhou Qingmei Cosmetics Co., Ltd

Bize hakkında birkaç kelime
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Guangzhou Qingmei Cosmetics Co., Ltd

2005 yılında kurulan Guangzhou Qinmei Cosmetics Co, Ltd nakış, yarı kalıcı, güzel kirpik sektöründe uzmanlaşmış bir firmadır. Kozmetik dağıtımı, toptan satış, yatırım promosyonu ve OEM işlemeyi birleştirir. Sektörün içinde ve dışında güçlü bir ölçeğe ve güçlü bir üne sahiptir.

Şirket, Çin'in kozmetik üretimi için en büyük toptan ve satın alma üslerinden biri olan Guangzhou Güzellik Değişim Merkezinde bulunmaktadır. Coğrafi avantajları ile sürekli olarak yeni dağıtım kanalları açmış ve ürünleri dünyaya ihraç edilmiştir. Şirket her zaman Ar-Ge'yi her zaman ilk adım olarak görüyor, yenilik konusunda ısrar ediyor, ürünlerin kalitesini sürekli olarak optimize ediyor ve geliştiriyor ve müşterileri sürekli değişen kullanım tecrübesiyle getiriyor. Bilimsel ve mükemmel yönetim sistemine, profesyonel Ar-Ge ekibine, gelişmiş üretim ekipmanlarına ve olgun lojistik avantajlara dayanan şirket, müşterilerin memnuniyetini ve tanınmasını kazandı.

Güzellik sektörünün artan gelişimi ile birlikte, şirket yabancı ileri tecrübe ve yeni ürün geliştirme teknolojisini tanıttı ve Tayvan, Kore ve Almanya'daki en iyi OEM işletmeleriyle stratejik işbirliği ilişkileri kurdu. Şu anda, şirket yurtiçinde ve yurtdışında tanınmış birçok marka için eksiksiz bir kozmetik ürün açılış ve üretim hizmeti sunmaktadır.

Şirket, internet tüketim çağının ortaya çıkması için e-ticaret işi başlattı. Mevcut işletim ağı platformları Alibaba 1688, Alibaba Uluslararası İstasyonu, Global Yayıncılık ve Ticaret, vs.'dir. Büyük verilerin gelişme eğilimi daha da güçlendiğinden, şirket gelecekte ağ satış platformuna daha fazla kaynak ve yetenek yatırımı yapacak, kendini adayacak Mevcut platformun daha da genişletilmesi ve iyileştirilmesi ve şirketin işinin dünyaya itilmesi.

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İhracatçı

Şirket ticaret

Satıcı

Markalar : Qingmei / Phoenix

No. Çalışanları : 50~100

Yıllık satış : 5,000,000-10,000,000

Yıl kurulan : 2006

İhracat p.c : 70% - 80%

Şirket tarihçesi

2003:

  • Guangzhou Qingmei Kozmetik Şirketi. bulundu.

2006:

  • Guangzhou Güzellik Fuarı'na ilk kez katılıyoruz.

2009:

  • Serbest dövme makinesi gücü ve yüksek güç okuyucular serisi, güç ürün hattını iyileştirir.

2011:

  • OEM hizmetleri yurtdışı ve iç pazarda mevcuttur.

2013:

  • Alibaba online mağaza kuruldu.

2014:

  • Şirket kayıtlı sermayesi 1,7 milyon ABD dolarına yükseltilmiştir. Bu arada, ofis alanı 400 metrekareden 15000 metrekareye çıkarıldı. Andea yüksek hızlı gelişim döneminde idi.

2015:

  • Ürünler çoğunlukla CE geçti, FCC sertifikası

2018:

  • Fabrika SGS sertifikası geçmek

Firma Servisi

Şirket, Guangzhou Güzellik Değişim Merkezi'nde, coğrafi avantajları ile sürekli yeni dağıtım kanalları açtı ve ürünleri dünyaya ihraç edildi. Şirket her zaman Ar-Ge'yi her zaman ilk adım olarak görüyor, yenilik konusunda ısrar ediyor, ürünlerin kalitesini sürekli olarak iyileştiriyor ve geliştiriyor ve müşterileri sürekli değişen kullanım tecrübesiyle getiriyor. Bilimsel ve mükemmel yönetim sistemine, profesyonel Ar-Ge ekibine, gelişmiş üretim ekipmanlarına ve olgun lojistik avantajlara dayanan şirket, müşterilerin memnuniyetini ve takdirini kazandı.

.

Şirket takım

İnternet tüketim çağının ortaya çıkması ve büyük verilerin gelişme eğiliminin karşılanması için, şirket gelecekte ağ satış platformuna daha fazla kaynak ve yetenek yatırım yapacak, mevcut platformu daha da genişletip iyileştirmeye ve şirketin dünyaya işi.

Guangzhou Qingmei Cosmetics Co., Ltd
Booth 11, 1 / F, Ana Bldg., Meibo Şehir, No. 121, Guangyuan Batı Yol, Guangzhou, Çin (Anakara)
Tel:86-20-61145133
Mobile Site Privacy Policy Çin iyi kalite Kalıcı Makyaj Dövme Seti Tedarikçi. © 2017 - 2021 permanentmakeuptattookit.com. All Rights Reserved.